dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

c.Copy paszportu

Dla Thai krajowych:

c.Copy paszportu

a.National dowód osobisty / paszport

b.Household Certyfikat Rejestracji znany również jako Tabien Baan (w Tajlandii)

c.Divorce Certyfikat / Death Certificate - jeżeli strona została żonaty przed który zakończył się w obu rozwodu lub śmierci małżonka

d.Certificate od Zmiana Imieniny jeżeli strona nie zmieniło jego / jej imię poprzednio

Rejestracja małżeństwa wynika również dość proste i procedury. To może być zorganizowany w 5 dni-biznesu przygotowanie dokumentów małżeńskich i rzeczywistą rejestracją małżeństwa zawartego sama.

Proces można ogólnie przedstawić następująco:

c.Copy paszportu

a.Procure afirmacji wolności poślubić na własne ambasady w Bangkoku. Niektóre ambasady wystawienia tego dokumentu w tym samym dniu, podczas gdy inni potrwać dzień lub dwa. Najlepiej skontaktować się z ambasadą w tej sprawie.

b.Translate afirmację język tajski i dostosowania go do Ministerstwa Spraw Zagranicznych za legalizacją. Okres legalizacji wynosi 3 dni więc przewidywać ten okres oczekiwania.

c.Copy paszportu

c.Bring swoje zalegalizowane dokumenty w urzędzie dzielnicy, aby zarejestrować małżeństwo. Jeśli małżeństwo Thai, ma przynieść jej dokumenty, jak również na rzeczywistej rejestracji małżeństwa.

d.The rejestrator wyda certyfikat małżeństwa w Thai. Możesz mieć ten certyfikat w języku angielskim i zalegalizowane w MSZ, tak że może być w stanie z niego korzystać poza Tajlandii.

wycieczki w Tatry z przewodnikiem

Chociaż może być w https://www.reklamykj.pl/ stanie dokonać rejestracji małżeństwa na własną rękę, to nadal zaleca się zachować z usług dobrej kancelarii prawnej specjalizującej się w Thai rejestracji małżeństwa pomóc z procedurą. Pozwoli to zaoszczędzić od kłopotów w znalezieniu najlepszych tłumaczy w mieście i wzburzenie różnych biurach. To twój wielki dzień i mają być relaks i bawisz. Opuszczenie pracy do eksperta.

płyn do dezynfekcji rąk - autor artykułu