dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

Naucz się zapach róż! Korzystanie Scent by uwodzić kobiety

Naucz się zapach róż! Korzystanie Scent by uwodzić kobiety

Naucz się zapach róż! Korzystanie Scent by uwodzić kobiety

Kiedy myślę o tym myślę „Love Potion # 9” Stary 90. filmu Sandra Bullock, gdzie jest frajerem, ale potem dostaje sprayu, które czynią ją i jej chłopaka nerdy nieodparta. Oczywiście, hijinks nastąpić. Więc nie ma w sprayu, które uczynią kobiety przychodzą do Ciebie uciekają jak gwałtowne wilki, mimo „Siekiera” reklam. (I tylko szkoda, że ​​nie było tak, chciałbym kupić galonów) Chociaż nie ma nic, że jest to silny, zapach jest zdecydowanie atraktor i korzystania zapach uwodzić kobiety jest łatwym i pożądaną rzeczą.

Korzystanie zapach przyciągać kobiety. Czysty i mydlany zapach jest dobry.

Naucz się zapach róż! Korzystanie Scent by uwodzić kobiety

Nie oszukujmy się, że kilka spraye z Kolonii lub po goleniu obejmie swój funk. To jest tak jak rozpylanie perfum na skunksa, teraz po prostu trzeba skunksa, który ma dziwny zapach dodaną do jego smrodu. Trzeba oczyścić się na najwyższym stopniu. Użyj ładne pachnące mydła i mycia ciała. Upewnij się, że masz czyste i świeżo pachnące ubrania się dostać, albo dużo wysiłku jest marnowana.

Korzystanie zapach uwodzić kobiety, dotyczące stosowania perfum

Miły zapach antyperspirant jest niezbędna. Co do rzeczywistej perfum lub wody kolońskiej, chciałbym powiedzieć, to zależy. Brak perfumy zawierają feromony, choć niektórzy mogą twierdzić, że robią. Kąpiel w rzeczy sprawi, że wydaje się zdesperowany coś chcesz uniknąć za wszelką cenę. Zapach może być potężnym spust chociaż, więc myślę, że nie chce mieć trochę Kolonii. Najlepiej coś z mocniejszym, męskim zapachem. Stosuje się go lekko; chodzi o to, że żadna kobieta nie powinna jej zapach, dopóki nie znajdzie w swoim „przestrzeni osobistej”

Korzystanie zapachowe i inne rzeczy, aby przyciągnąć kobiety

Zapach jest ważną częścią Twojego uwodzenia. Nie ma „Love Potion # 9”, więc to nie jest nawet blisko bycia wszystko. Ale faktem jest, można być najlepiej wyglądający facet na świecie, z grubym portfelem, wielkie osobowości i wszystko będzie dla ciebie, ale jeśli pachnie jak osły tyłek, nie otrzymujesz żadnych trakcję z pań. Jest dużo więcej niż zapach, który jest ważny choć. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się naprawdę ważną rzeczą do uwodzenia kobiet. Korzystanie zapach przyciągnąć kobiety jest ważna, ale gdy wiesz, że prawdziwe tajemnice i ładnie pachnieć będzie mistrzem z pań.

- autor artykułu