Strona główna » Jakie zabawki można zrobić dla szynszyla
Jakie zabawki można zrobić dla szynszyla

Jakie zabawki można zrobić dla szynszyla

Jakie zabawki można zrobić dla szynszyla

Jakie zabawki można zrobić dla szynszyla

Łatwość lub trudność, z którą pierwszą reakcją dziecka mogą być zmieniane. Jak szybko ma dziecko, aby przejść lub przystosowania się do zmian w rutynę? Jak szybko dziecko dokonać wyboru? Jak dziecko reaguje na zmiany w ostatniej chwili? Jakie https://www.pftechnology.eu/pl/produkty/przenosniki-slimakowe-walowe-i-bezwalowe/ zabawki można zrobić dla szynszyla.

(Elastyczne lub sztywne; Szybkie i stopniowe).

5. Intensywność: Ile energii dziecko wkłada odpowiedź. Czy dziecko głośno? Jak dziecko odpowiedzi na rozczarowań, uwielbienia, awarii, zaskoczenie, lub frustracji? (Intense lub łagodny).

6. MOOD: Jaki dziecka dominuje nastrój lub ogólnie wzór? Czy dziecko ogólnie pozytywne, negatywne, czy pomiędzy?

(Dodatnia lub ujemna).

7. distractibility: Czy dziecko w stanie dostroić się otaczającym zabytków, dźwięki lub osób i kontynuować bez przerwy czy dziecko rozproszony przez bodźce zewnętrzne? To nie jest taki sam jak utrzymywanie. Dziecko może być łatwo rozprasza jeszcze wrócić natychmiast do zadania pod ręką i trzymać się go, dopóki nie zostanie zakończone. Jak szybko się uspokoić niemowlę?

(Rzadko lub często)

8. trwałości i uwaga SPAN: Trwałość jest tendencja dziecka trzymać działalności pomimo przerw lub zakłóceń zewnętrznych. koncentracji uwagi wykazano przez dziecko jak długo wystaje z aktywności, gdy nie ma żadnych przerw.

(Częściej lub rzadziej; Trwałe czy nie; krótki lub długi).

9. Czułość: sensoryczna próg lub ilość stymulacji wymagane, aby uzyskać odpowiedź. Oglądaj wszystkie pięć zmysłów (wzrok, słuch, dotyk, węch, smak).

(Niereaktywne lub liter).

CHARAKTER LISTA

Temperament składa się z dziewięciu wymiarów. Temperament jest łatwo określić przy urodzeniu i nie zmienia się; wydaje się determinowana genetycznie. Temperament może być traktowany jako jeden z podstawowych elementów osobowości, które nie jest zmienna. Nie jest dobrze, czy źle, to po prostu jest; choć różne temperamenty, niż można własnego wydają się być "złe", a nie są.

Related Posts