dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

jakie zabawki mozna zrobic dla szynszyla

jakie zabawki mozna zrobic dla szynszyla

Łatwość lub trudność, z którą pierwszą reakcją dziecka mogą być zmieniane. Jak szybko ma dziecko, aby przejść lub przystosowania się do zmian w rutynę? Jak szybko dziecko dokonać wyboru? Jak dziecko reaguje na zmiany w ostatniej chwili?

(Elastyczne lub sztywne; Szybkie i stopniowe).

5. Intensywność: Ile energii dziecko wkłada odpowiedź. Czy dziecko głośno? Jak dziecko odpowiedzi na rozczarowań, uwielbienia, awarii, zaskoczenie, lub frustracji?

(Intense lub łagodny).

6. MOOD: Jaki dziecka dominuje nastrój lub ogólnie wzór? Czy dziecko ogólnie pozytywne, negatywne, czy pomiędzy?

(Dodatnia lub ujemna).

7. distractibility: Czy dziecko w stanie dostroić się otaczającym zabytków, dźwięki lub osób i kontynuować bez przerwy czy dziecko rozproszony przez bodźce zewnętrzne? To nie jest taki sam jak utrzymywanie. Dziecko może być łatwo rozprasza jeszcze wrócić natychmiast do zadania pod ręką i trzymać się go, dopóki nie zostanie zakończone. Jak szybko się uspokoić niemowlę?

(Rzadko lub często)

8. trwałości i uwaga SPAN: Trwałość jest tendencja dziecka trzymać działalności pomimo przerw lub zakłóceń zewnętrznych. koncentracji uwagi wykazano przez dziecko jak długo wystaje z aktywności, gdy nie ma żadnych przerw.

(Częściej lub rzadziej; Trwałe czy nie; krótki lub długi).

9. Czułość: sensoryczna próg lub ilość stymulacji wymagane, aby uzyskać odpowiedź. Oglądaj wszystkie pięć zmysłów (wzrok, słuch, dotyk, węch, smak).

(Niereaktywne lub liter).

CHARAKTER LISTA

Temperament składa się z dziewięciu wymiarów. Temperament jest łatwo określić przy urodzeniu i nie zmienia się; wydaje się determinowana genetycznie. Temperament może być traktowany jako jeden z podstawowych elementów osobowości, które nie jest zmienna. Nie jest dobrze, czy źle, to po prostu jest; choć różne temperamenty, niż można własnego wydają się być "złe", a nie są.
Artykuł dzięki: