dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

jakie zabawki dla chomika dzungarskiego

jakie zabawki dla chomika dzungarskiego To tak, jakby oni myślą czytelnicy nie chcą niczego kupować risqué, Świeże i nowe, lub kontrowersyjne. Jason Quirk (Guardian.co.uk Dlaczego wydawnictwa zszedł na psy, 27 czerwca 2008) mówi, wydawcy "dumbing dół treści i dążenie do najniższego wspólnego mianownika", a "ludzie będą chętnie płacić dużo więcej pieniędzy dla nieznacznie lepszy produkt. "

Wiemy, że większość głównych wydawców, czy drukować one 10 lub 200 tytułów rocznie, wybrać tylko garstkę (nawet nie 10 procent), aby umieścić swoje marketingowy tyłu. Reszta książek siedzieć w katalogu i jest nadzieja, że ??najlepsze tytuły wesprze pieniądze wydane na ten ostatni.

Mark Thwaite z guardian.co.uk dodaje, że większość wydawców nie korzysta z Internetu w celu ich pełnego potencjału. W rzeczywistości, większość z nich ma niespełniających stron. Jeśli wydawca strony miał wielkie wyszukiwarek, up-to-date z katalogów stron szczegółowych informacji i grafik, autor, linki do stron fanów, blogów i serwisów social nawet, po prostu może przetrwać.

Obecność w internecie w dzisiejszym środowisku gospodarczym jest wszystko. Bez niej, jesteś niewidzialny. Jeśli ludzie w Google tytuł autora lub książkę i nic nie pokazuje się, że nie istnieje.

Teraz spójrzmy na księgarzy. Chris Holifield (www.writersservices.com/mag) mówi, księgarze są bardziej skoncentrowane na bestsellerów niż obsady szereg książek. Taka postawa ostatecznie kładzie większy nacisk na innym magazynie, sprawia, że ??trudniejsze dla nowych autorów , aby dostać się na półkę, a dla wydawców, aby utrzymać książki w wersji drukowanej. Według niektórych księgarzy, średni okres trwałości książki w księgarni wynosi trzy miesiące.

A potem jest współczynnik powrotu. W serii artykułów przez Angela Hoy z WritersWeekly.com, wrzesień 2005 (przejdź do sekcji archiwum artykułów na writersweekly.com je czytać w całości), wskazuje, że jednym z powodów dla wysokich zysków jest księgarnie zamówić zbyt wiele książek, a następnie powrót je na kredyt kosztem wydawcy.
Artykuł dzięki: