dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

jakie zabawki mozna zrobic dla swinki morskiej

jakie zabawki mozna zrobic dla swinki morskiej Jest to naturalny balansowanie. Pomyśl o strumieniu i jak wije krajobrazu. Czasami strumień jest bardziej wydajne w wyniku intensywnych opadów deszczu i krajobrazu nadaje się do nadmiaru wody. Na odwrocie jest również prawdą; gdy strumień wysycha lub ma mniej wody płynącej - krajobraz rozszerza swoje granice, trawa, kwiaty i takie. Strumień i krajobraz są we współpracy ze sobą - każdy umożliwiając drugiej osoby przekraczające w razie potrzeby.

Walka o władzę Mam na myśli to absolutna potrzeba kontroli, chociaż istnieją lepsze rozwiązania dostępne; mieć kontrolę dla samego bycia "prawo" w innych słowach.

Życie z i w Earthship jest jak strumień i krajobrazu. Earthship i indywidualne koncerty we współpracy z klimatu, ziemi, ochrony środowiska i siebie nawzajem. Z samej swej natury, Earthship jest biosfera, która wymaga gospodarowania, aby się rozwijać.

Stewardships ...

Czy wiemy, czy nie, wszyscy jesteśmy szafarzami obszaru, w którym zajmujemy. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu, mieszkania, miasto lub na obszarach wiejskich; Stewardship pozostaje stała. Jakość gospodarowania zmienia się zmieniamy.

Uprawnienia do wydawania zmiany!

Zamieszkuje w każdym z nas jest moc do uchwalenia zmian. Moim marzeniem jest żyć w Earthship i że będzie się działo. To nie może być marzeniem innych. Bez względu na to, co twój sen jest nadal można wpływać i wprowadzają zmiany. Uchwalenie zmian w drodze recyklingu, edukacji, wybierając alternatywne środki transportu. Angażować się w działania, które wspierają harmonię.

Setna małpa Fenomen

Jeśli wszyscy się małe zmiany przez uświadomienie sobie, ta nowa świadomość jest przekazywana z umysłu do umysłu, gdy zostanie osiągnięta liczba krytyczna. Liczba nie jest dokładna, w każdej sytuacji, ale zjawisko jest stała i jest określany jako "zjawiska setnej Monkey".

Gdy tylko kilka osób wie o nowy sposób pozostaje z tych osób ... kiedy jest on przekazywany razem - nawet tylko jeden osoby - pole energii otwiera i jest dostępny dla wszystkich. Bądź Power of One!

Artykuł dzięki: Destylarka do wody