Strona główna » Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej
Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej

Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej

Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej

Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej

Jest to naturalny balansowanie. Pomyśl o strumieniu i jak wije krajobrazu. Czasami strumień jest bardziej wydajne w wyniku intensywnych opadów deszczu i krajobrazu nadaje się do nadmiaru wody. Na odwrocie jest również prawdą; gdy strumień wysycha lub ma mniej wody płynącej - krajobraz rozszerza swoje granice, trawa, kwiaty kuchnie na wymiar wrocław opinie i takie. Strumień i krajobraz są we współpracy ze sobą - każdy umożliwiając drugiej osoby przekraczające w razie potrzeby. Jakie zabawki można zrobić dla świnki morskiej

Walka o władzę Mam na myśli to absolutna potrzeba kontroli, chociaż istnieją lepsze rozwiązania dostępne; mieć kontrolę dla samego bycia "prawo" w innych słowach.

Życie z i w Earthship jest jak strumień i krajobrazu. Earthship i indywidualne koncerty we współpracy z klimatu, ziemi, ochrony środowiska i siebie nawzajem. Z samej swej natury, Earthship jest biosfera, która wymaga gospodarowania, aby się rozwijać.

Stewardships ...

Czy wiemy, czy nie, wszyscy jesteśmy szafarzami obszaru, w którym zajmujemy. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu, mieszkania, miasto lub na obszarach wiejskich; Stewardship pozostaje stała. Jakość gospodarowania zmienia się zmieniamy.

Uprawnienia do wydawania zmiany!

Zamieszkuje w każdym z nas jest moc do uchwalenia zmian. Moim marzeniem jest żyć w Earthship i że będzie się działo. To nie może być marzeniem innych. Bez względu na to, co twój sen jest nadal można wpływać i wprowadzają zmiany. Uchwalenie zmian w drodze recyklingu, edukacji, wybierając alternatywne środki transportu. Angażować się w działania, które wspierają harmonię.

Setna małpa Fenomen

Jeśli wszyscy się małe zmiany przez uświadomienie sobie, ta nowa świadomość jest przekazywana z umysłu do umysłu, gdy zostanie osiągnięta liczba krytyczna. Liczba nie jest dokładna, w każdej sytuacji, ale zjawisko jest stała i jest określany jako "zjawiska setnej Monkey".

Gdy tylko kilka osób wie o nowy sposób pozostaje z tych osób ... kiedy jest on przekazywany razem - nawet tylko jeden osoby - pole energii otwiera i jest dostępny dla wszystkich. Bądź Power of One!

Zobacz stronę autora: terapia małżeńska Katowice

Related Posts