dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

zabawki interaktywne dla dzieci zwierzeta

zabawki interaktywne dla dzieci zwierzeta

Przekształcić swoje życie i fortuny z Feng Shui

Feng shui, starożytnej chińskiej filozofii, jest łatwo akceptowane i praktykowane na całym świecie zachodnim. W "intuicyjna sztuka" ma już około 3000 lat i uczy nas, aby stworzyć harmonię i równowagę do naszego otoczenia. Wiele zachodnich architektów mówi do włączenia koncepcji Feng Shui w ich projektów budowlanych i wielu wybitnych zachodnich firm przyjęli go do swojej kultury.

Więc co to całe zamieszanie chodzi wycieczki na skitury w Tatry?

Cóż, po pierwsze, istnieje wiele sposobów, aby praktykować Feng Shui w tym z użyciem kompasu w celu ustalenia najbardziej korzystnych pozycji dla mebli pokojowej, a nawet budynków. Istnieje również przekonanie, że jeśli usunięcie bałaganu ze swojego otoczenia można stworzyć bardziej harmonijnego środowiska.

Wysoko ceniona kanadyjski konsultant Feng Shui, Rodika Tchi mówi Feng Shui "Jest to kompleks zasób wiedzy, który ujawnia, jak zrównoważyć energie danej przestrzeni, aby zapewnić zdrowie i szczęście dla ludzi zamieszkujących go". Oznacza to, że ludzie, którzy praktykują sztukę szukają dobrego zdrowia i szczęścia, dopasowując się ze swoim otoczeniem środowiskowych zamiast je przeciwnych.

Jedną z podstawowych zasad Feng Shui mówi się, że zasada pięciu elementów. Są Drewno, Ogień, Ziemia, Metal i Woda. W naturze te elementy oddziałują między sobą i ta interakcja jest definiowana jako cykli produkcyjnych i destrukcyjne.

Każdy element jest również reprezentowana przez określony kolor, i to te kolory, które stanowią podstawę do stworzenia harmonijnego décor do życia i otoczenia pracy.

Według Rodika Tchi każdy element ma głębsze znaczenie, na przykład Twierdzi, "Ogień reprezentuje pasję i wysokiej energii. Zbilansowana elementem Feng Shui Ogień w przestrzeni przyniesie energię pomocniczą we wszystkich swoich wysiłków zawodowych i pomoże Ci osiągnąć uznanie ".

Artykuł dzięki: prawo jazdy Gdańsk