Strona główna » Jakie zabawki powinny być w przedszkolu
Jakie zabawki powinny być w przedszkolu

Jakie zabawki powinny być w przedszkolu

Jakie zabawki powinny być w przedszkolu

Jakie zabawki powinny być w przedszkolu

The Big Three samochodów pozornie obudził się nagle i go dostaliśmy. Dopóki ktoś pracuje na budowie lub wiertniczej, a przy cenie gazu będzie Sky High, V-8 i V-10 SUV-y i ciężarówki Monster nie są już atrakcyjne. Kiedy Honda i Toyota przechowywane zwiększenie ich udziału w rynku, Ford, Chrysler i General Motors nie badania, aby dowiedzieć się dlaczego. Jakie zabawki powinny być w przedszkolu.

Czy to samo można powiedzieć o tradycyjnej branży wydawniczej? Oto kilka faktów, aby zatopić zęby w:

Omedia ogólne, Inc. odnotował 9,8-procentowy spadek przychodów od czerwca 2007 roku do czerwca 2008 roku, głównie z przychodów wydawnictwa Division, która spadła ogółem o 15,3 proc. (Fox Tłumacz, 17 lipca 2008)

Główna OTHE Bowmark Przedsiębiorców powiedział optymizm https://ra-no.pl/rzeczoznawca-majatkowy-cennik/ Index ujawniły małe i średnie przedsiębiorstwa medialne i wydawnictwa mają najniższe poziomy optymizmu wśród firm brytyjskich. Prawie 75 procent winy interwencji i legislacji, jak wpływają na ich wzrost. (Brandrepublic Emma Barnett, Media Week, 14 lipca 2008)

Othe ogólnie przemysł kanadyjski wydawnictwo książka jest o 1,2 procent od 2005 do 2006 roku ponownie Statistics Canada (ankieta Wydawców Książek). Ontario i Quebec uwzględnione 91 procent przychodów operacyjnych w branży i 95 procent zysku w 2006 r Publishers poza te prowincje nadal liczyć na dotacje, subwencje i ulgi podatkowe. (Josh Kerbel, Publishers Weekly, 24 lipca 2008) Jednakże przemysł jest nadal postrzegane jako dość stabilna i nie tracąc jak czasopisma i gazety (do którego spadek zysku korelują do bezpłatnej informacji cyfrowych). (Tobin Dalrymple, National Post, 11 lipca 2008)

Jakie są niektóre z powodów, dla gałęzi przemysłu? Po pierwsze, zacznijmy od wydawców. Tradycyjne wydawcy wciąż mają tendencję do konserwatywnego, bezpieczne podejście do znalezienia temat sprawy.

Related Posts