dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

jakie zabawki polecacie dla polrocznego dziecka

Earthship Czy Stewardship

Słyszałeś o ruchu zrównoważonego życia? Earthships? Tak, te chłodne obce szukają domów w odległych miejscach. Są szanse, że masz. Earthships mogą przychodzić do dzielnicy w pobliżu i może być szybciej niż myślisz.

Myślimy o naszych domach dzisiaj jako "tradycyjne", ale są one naprawdę? Mówię "tradycyjny" w cudzysłowie, ponieważ jest to Earthship, że to tradycyjny mieszkania; w harmonii z ziemią, środowiska i klimatu. To jest mój cel i marzenie, aby przebywać w Earthship w pewnym momencie w najbliższej przyszłości.

Miałem okazję odwiedzić miejsce narodzin Earthships poza Taos NM. Wizyta miała charakter zmienia życie. Jednym z moich celów jest, aby jeden z tych wspaniałych mieszkań mojego domu. Brzmi łatwo? Być może łatwiej jest teraz, ale to nie zawsze tak było.

Założyciel, architekt i inżynier Michael Reynolds dokonał zrównoważonego życia dzieło jego życia. Przez 40 lat, Reynolds został walczy przepisów, rządu i wielkiego biznesu o prawo do budowania i żyć za darmo w zrównoważonych społeczności.

Earthship Defined

Earthship jest zdefiniowany przez posiadające wszystkie z 6 następujących zasad; Termiczna / ogrzewanie i chłodzenie Solar, Solar energii elektrycznej wiatr, samowystarczalny Oczyszczalnia, budynek z naturalnym Materiały pochodzące z recyklingu, zbierając wodę i produkcji żywności.

Z tym wszystkim dostępnej technologii staje się pytanie, dlaczego nie jest tam więcej Earthships buduje? Bez wsiada do wszystkich politycznych i rządowych problemów i ograniczeń, wierzę, że odpowiedź jest Power Struggle.

Moc Bilansowy

Aby żyć w harmonii osób musi zrezygnować z "potrzebę całkowitej kontroli". Kiedy potrzeba, aby mieć pełną kontrolę - lub mieć władzę nad - został puścić; wtedy naturalnie występuje równowaga, harmonia i partnerstwo.

To prawda, że ??w wielu sytuacjach równowaga sił jest przekrzywiony lub ważona taki czy inny sposób - naturalny postęp - to idzie w obie strony w zależności od tego, co jest sytuacja.
Artykuł dzięki: