Strona główna » Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka
Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka

Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka

Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka

Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka

Słyszałeś o ruchu zrównoważonego życia? Earthships? Tak, te chłodne obce szukają domów w odległych miejscach. Są szanse, że masz. Earthships mogą przychodzić do dzielnicy w pobliżu i może być szybciej niż myślisz. Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka.

Myślimy o naszych domach dzisiaj jako "tradycyjne", ale słoiki dla pszczelarzy są one naprawdę? Mówię "tradycyjny" w cudzysłowie, ponieważ jest to Earthship, że to tradycyjny mieszkania; w harmonii z ziemią, środowiska i klimatu. To jest mój cel i marzenie, aby przebywać w Earthship w pewnym momencie w najbliższej przyszłości.

Miałem okazję odwiedzić miejsce narodzin Earthships poza Taos NM. Wizyta miała charakter zmienia życie. Jednym z moich celów jest, aby jeden z tych wspaniałych mieszkań mojego domu. Brzmi łatwo? Być może łatwiej jest teraz, ale to nie zawsze tak było.

Założyciel, architekt i inżynier Michael Reynolds dokonał zrównoważonego życia dzieło jego życia. Przez 40 lat, Reynolds został walczy przepisów, rządu i wielkiego biznesu o prawo do budowania i żyć za darmo w zrównoważonych społeczności.

Earthship Defined

Earthship jest zdefiniowany przez posiadające wszystkie z 6 następujących zasad; Termiczna / ogrzewanie i chłodzenie Solar, Solar energii elektrycznej wiatr, samowystarczalny Oczyszczalnia, budynek z naturalnym Materiały pochodzące z recyklingu, zbierając wodę i produkcji żywności.

Z tym wszystkim dostępnej technologii staje się pytanie, dlaczego nie jest tam więcej Earthships buduje? Bez wsiada do wszystkich politycznych i rządowych problemów i ograniczeń, wierzę, że odpowiedź jest Power Struggle.

Moc Bilansowy

Aby żyć w harmonii osób musi zrezygnować z "potrzebę całkowitej kontroli". Kiedy potrzeba, aby mieć pełną kontrolę - lub mieć władzę nad - został puścić; wtedy naturalnie występuje równowaga, harmonia i partnerstwo.

To prawda, że ??w wielu sytuacjach równowaga sił jest przekrzywiony lub ważona taki czy inny sposób - naturalny postęp - to idzie w obie strony w zależności od tego, co jest sytuacja.

Zobacz stronę autora: obrazy olejne na sprzedaż

Related Posts