dzieciofiaryhandlu.pl

dzieciofiaryhandlu.pl

zabawki interaktywne dla dzieci do 2 lat

zabawki interaktywne dla dzieci do 2 lat

Temperament i relacje rodzinne

Temperament jest w dużej mierze uwarunkowany genetycznie zespół cech, które pozostają niezmienione od urodzenia przez całe życie. Począwszy już po czterech miesiącach życia, temperamentu dziecka może być ustalona. Te cechy temperamentu są w dużej mierze niezmienione przez całe życie. Zrozumienie temperament jest bardzo ważne, ponieważ te cechy osobowości, nie ulegają zmianie.parapety zewnętrzne na wymiar Rodzic musi zrozumieć te wymiary tak, że rodzic może dostosować się do dziecka.

Temperament odnosi się do trwałej cechy podejścia człowieka do świata. Wymiary te znajdują się u wszystkich dzieci w różnych kulturach. Temperament dziecka jest podstawowym elementem osobowości dziecka. Ponieważ jest niezmienny, zrozumienia temperament jest niezbędna, aby wiedzieć, jak podejść do dziecka. Co może wydawać się problem może być w rzeczywistości rozbieżność między temperamentem i twojego dziecka.

1. AKTYWNOŚĆ POZIOM: Ruch fizyczny podczas snu, zabawy, pracy, jedzenia i innych codziennych czynności.

(Wysoka lub niska, aktywne lub nieaktywne).

2. częstotliwością: przewidywalny nawrót reakcji dziecka do codziennych wydarzeń. Rytm ich funkcji organizmu, takich jak spanie, jedzenie, eliminacji. Na dzieci w wieku szkolnym, regularność jest obchodzony jako konsystencji, organizacji lub przewidywalności. Czy dziecko uporządkowany z zabawkami i mienia? Czy dziecko po szkole rutynowe samo każdego dnia?

(Przewidywalne i nieprzewidywalne).

3. Pierwsza reakcja: Reakcja dziecka do nowych ludzi, miejsc, rzeczy, żywności i rutyny. Na przykład, próbuje nowych pokarmów, odmawia lub szuka go, wyśmiewa go, a następnie próbuje przegryźć.

(Bold lub zahamowane; Zbliżając lub Ostrożny).

4. DOSTOSOWAWCZYCH: Jak początkowej reakcji strony internetowe dla lekarzy, ale odnosi się do regulacji długoterminowej dziecka po początkowej odpowiedzi.
Artykuł dzięki: https://www.adlitteram.pl/