Strona główna » Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu
Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu

Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu

Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu

Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu

Cedar Rapids to miasto w Linn County, w stanie Iowa. Cedar Rapids, które liczyło 120,758 począwszy od 2000 roku, obecnie jest drugim najbardziej zaludnione miasto w stanie Iowa, po Des transportery taśmowe Moines. Cedar Rapids jest częścią połączonego obszaru miejskiego z Iowa City, która leży tuż na południe. Obszar ten był cały ogólnie określa się, przez miejscowych jako "korytarz", a łączna populacja korytarzu Cedar Rapids / Iowa City jest 360.326. Jakie zabawki dla chomika można zrobić samemu.

Oto więcej informacji o regionie:

- Niektóre z największych firm z siedzibą w Cedar Rapids należą McLeodUSA i Rockwell Collins.

- Głównym portem lotniczym obsługującym Cedar Rapids jest Port lotniczy Wschodnie Iowa.

- Głównym profesjonalny zespół sportowy w Cedar Rapids to zespół baseball, Cedar Rapids Jądra.

- Cedar Rapids jest tylko jednym z niewielu miast na świecie, z jego komunalnych budynków znajdujących się na wyspie na rzece. W przypadku Cedar Rapids, ratusz i budynek sądu hrabstwa znajdują się na Mays Island, wyspie na środku rzeki Cedar.

- Cedar Rapids jest czasami znany jako "Miasto pięć sezonów" - to mają być tradycyjne cztery pory roku, jak również piąty sezon jako czas, aby cieszyć się z pozostałych czterech. Ten nick upamiętnia rzeźba w centrum miasta (znany jako rzeźby "Five Seasons"), a także w różnych lokalnych dowcipów, takich jak "miasto pięciu zapachów", odnosząc się do zapachów z fabryk z całego miasta.

- Według informacji producenta odpowiednie dane, fikcyjna postać, czynnik chłodzący wiatru (GI Joe akcji rysunku zabawka) jest podobno z Cedar Rapids.

Related Posts