Strona główna » Jakie ubranka dla dziecka?
Jakie ubranka dla dziecka?
Jakie ubranka dla dziecka?

Jakie ubranka dla dziecka?

Jakie ubranka wybierać dla małego dziecka? Z pewnością wiele rodziców staje przed podobnym dylematem. Bick pozostawia sobie dużo miejsca, aby rozwinąć zarówno męskich postaci w późniejszych książkach; jest więcej niż do nich na pierwszy rzut oka. skup złomu Jakie ubranka dla dziecka?

Co mi się nie podoba: Wydarzenia z ostatnich 50 stron stało się tak szybko, że są one mylące. Zamknąłem książkę i myślałem: "Co się stało tam?" Podobnie jak Alex, mam wiele pytań bez odpowiedzi, które daje mi przewidywanie sequel jeszcze bardziej.

ZADOWOLONY:

JĘZYK: łagodny i średnich; wulgaryzmów jest lekko posypane przez cały czas, ale to w ogóle nie jest bezinteresowne

Seksualność: łagodny; niektóre pocałunki, rozmowy młodych kobiet konieczności kontynuowania gatunków; zamiana emerytury na świadczenie pielęgnacyjne kilka odniesień do miesiączki

PRZEMOC: bardzo wysoki; Opisy bardzo graficzne "zmienionych" jedzenie różnych części ludzkiego ciała; kilka morderstw; opisy surowych operacji; wiele gore i krwi. Nie dla słabych żołądkach.

LEKI / ALKOHOL: nic więcej niż aspiryna, ibuprofen na ból; leki medycznych w chirurgii i leczenia raka

STATUS w mojej bibliotece: Oh, konflikt! Bardzo chciałbym, aby ten i można myśleć o kilku studentów, którzy na pewno kochają go. Gore jest moim głównym problemem, ale rzadko odrzuca książkę dla biblioteki oparte wyłącznie na przemocy.Ja rozumiem ton żądania za "przerażające książki w bibliotece" lub "książki o morderstwach," Popiół i pasowałby obu. Wnioski o książkach "zombie" mogą być trudne do wypełnienia, a to byłoby spełnienie tego niszowych, jak również. Jak gory jak to jest, uważam, że jest średniej publiczność szkoły popiołu, i mam zamiar go kupić dla biblioteki. Jako były schooler środkowej siebie, wiem, bym go kochała.

Related Posts