Strona główna » Recenzja wózków dla dzieci
Recenzja wózków dla dzieci
Recenzja wózków dla dzieci

Recenzja wózków dla dzieci

Z pewnością dobra i rzetelna recenzja przyda się przyszłym matkom. Dobrze jest wybrać odpowiedni wózek zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Purloined Chłopiec, Mortimus Glina, 2009, ISBN 9780982159804. Recenzja wózków dla dzieci.

Jest to opowieść o Trevor, młodego chłopca, który staje się jednym z tych dzieci, które kończą się na kartonach z mlekiem pod słowem brakowało.

Trevor mieszka w ciemnym i ponurym miasteczku Superbia, wraz z wieloma innymi dziećmi. Pomyśl o sierocińcu z wiktoriańskiej Anglii. Oni nie wolno powiedzieć słowa takie jak "rodziców" lub "domu". Jeśli tak, to straszydła, którzy prowadzą Superbia (a kto porwał dzieci z ich łóżka), wyśle ??je do modyfikacji zachowania, lub wysłać je do spiżarni być tuczone i zjadane przez straszydła. Staje posiłek dla straszydła jest ewentualny los wszystkich dzieci.

Po bardzo żywy sen o swoich rodziców, Trevor prosi o powrocie do domu i jest odesłana do modyfikacji zachowania. W tym czasie poznaje Maggie towarzysza sierotę, który ma również wspomnienia z życia, zanim Superbia. Mówi Trevor, że jest ona częścią tajnego stowarzyszenia, którego celem jest pomoc wszystkim dzieciom, które chcą wrócić do domu, aby rzeczywiście to zrobić. Spotyka również Epiktet, jednooki niewolnik, który jest liderem w "podziemny" i Zephyr, bardzo wyjątkowa mysz rozmowy.

Zobacz stronę autora: zakrętki do słoików

Related Posts